Dezynfekcja

Zadbaj o higienę w salonie dzięki naszym produktom

Wyposażenie salonu to nie tylko wysokiej jakości kosmetyki oraz akcesoria takie jak chusty kosmetyczne, czepki foliowe, myjki włókninowe, czy rękawiczki nitrylowe. To również preparaty pozwalające utrzymać higienę na jak najwyższym poziomie. Odpowiednie płyny dezynfekujące są gwarancją wykonania...

Zadbaj o higienę w salonie dzięki naszym produktom

Wyposażenie salonu to nie tylko wysokiej jakości kosmetyki oraz akcesoria takie jak chusty kosmetyczne, czepki foliowe, myjki włókninowe, czy rękawiczki nitrylowe. To również preparaty pozwalające utrzymać higienę na jak najwyższym poziomie. Odpowiednie płyny dezynfekujące są gwarancją wykonania zabiegów w sposób całkowicie bezpieczny i sterylny. Oferujemy zarówno środki do dezynfekcji rąk, jak i używanego sprzętu.

Szybka i skuteczna dezynfekcja

Dzięki naszym płynom zdezynfekujesz narzędzia kosmetyczne, łóżka, fotele, a także inne stosowane urządzenia. To profesjonalne produkty, które zapewnią higienę w Twoim salonie. Poza tym nie zawierają aldehydu i fenolu, w związku z tym nie odbarwiają dezynfekowanych powierzchni. Są szybkie oraz skuteczne w działaniu, a dzięki zawartości gliceryny nawilżają i pielęgnują skórę. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszej hurtowni kosmetyczno-fryzjerskiej.

Więcej

Dezynfekcja W tej kategorii nie ma produktów.