Peelingi

Peelingi enzymatyczne, rozświetlające, perłowe oraz inne profesjonalne kosmetyki marki Webecos

Peeling enzymatyczny to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Doskonale działa na skórę – wygładzając ją i złuszczając martwe komórki naskórka. W tej kategorii proponujemy różnorodne peelingi marki Webecos: enzym...

Peelingi enzymatyczne, rozświetlające, perłowe oraz inne profesjonalne kosmetyki marki Webecos

Peeling enzymatyczny to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Doskonale działa na skórę – wygładzając ją i złuszczając martwe komórki naskórka. W tej kategorii proponujemy różnorodne peelingi marki Webecos: enzymatyczne, rozświetlające, dla cery wrażliwej, perłowe, a także biochemiczne. Taki bogaty wybór pozwala dobrać produkty w zależności od potrzeb. Klientów.

Chusty kosmetyczne – niezbędne podczas zabiegów

W tej kategorii nasza hurtownia kosmetyczno-fryzjerska oferuje też chusty kosmetyczne, które z jednej strony pokryte są chropowatą warstwą umożliwiającą skuteczne usunięcie zarówno peelingów, jak i masek odżywczych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu Pharmedique Professional. Chętnie służymy fachowym doradztwem. Zapraszamy na zakupy!

Więcej

Peelingi Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów