Maski do włosów

Maski regenerujące – na ratunek Twoim włosom!

Nasze włosy nieustannie narażone są na niekorzystne działania czynników zewnętrznych. Latem przesuszają się od klimatyzacji, zimą natomiast elektryzują od wełnianych czapek. Negatywnie wpływają na nie również liczne zabiegi – poczynając od codziennego suszenia, na rozjaśnianiu kończąc. Nic więc dziwn...

Maski regenerujące – na ratunek Twoim włosom!

Nasze włosy nieustannie narażone są na niekorzystne działania czynników zewnętrznych. Latem przesuszają się od klimatyzacji, zimą natomiast elektryzują od wełnianych czapek. Negatywnie wpływają na nie również liczne zabiegi – poczynając od codziennego suszenia, na rozjaśnianiu kończąc. Nic więc dziwnego, że ich kondycja staje się coraz gorsza. Aby zahamować ten proces, warto zdecydować się na stosowanie masek.

Maski odżywcze i nawilżające – i problem z głowy!

W naszym sklepie znajdziesz maski o różnych właściwościach. Dysponujemy produktami zarówno do włosów farbowanych, suchych, jak i łamliwych. Dzięki nim odzyskają one swój dawny blask, miękkość oraz elastyczność. Poprawi się również kondycja skóry Twojej głowy – za sprawą odżywczych i regenerujących właściwości maski stanie się bardziej nawilżona.

Więcej

Maski do włosów W tej kategorii nie ma produktów.