Odżywki do włosów

Stosuj specjalistyczne odżywki i układaj włosy, jak chcesz!

Usługi fryzjerskie nie mogą obyć się bez profesjonalnych odżywek do włosów. Nasze produkty działają natychmiastowo, a do ich aplikacji nie potrzebujesz czepków foliowych, jak to jest w przypadku maski regenerującej. W ofercie sklepu znajdziesz odżywki do włosów farbowanych, kręconych, c...

Stosuj specjalistyczne odżywki i układaj włosy, jak chcesz!

Usługi fryzjerskie nie mogą obyć się bez profesjonalnych odżywek do włosów. Nasze produkty działają natychmiastowo, a do ich aplikacji nie potrzebujesz czepków foliowych, jak to jest w przypadku maski regenerującej. W ofercie sklepu znajdziesz odżywki do włosów farbowanych, kręconych, cienkich, puszących się czy szorstkich. Mamy zarówno większe, jak i mniejsze pojemności butelek – w zależności od potrzeb salonu. Poznaj nasze produkty!

Profesjonalna pielęgnacja włosów w Twoim gabinecie

Naszą hurtownię zaopatrują sprawdzeni producenci kosmetyków. Mamy pewność, że odżywki do włosów dostępne w sklepie gwarantują 100% zadowolenia Klientów salonów kosmetycznych. Każda z nich działa regenerująco oraz nawilżająco, a dzięki swoim unikalnym formułom doskonale nadają się do różnych rodzajów włosów. Sprawdź je i przekonaj się o ich skuteczności!

Więcej

Odżywki do włosów W tej kategorii nie ma produktów.