Elementary skincare©

Badaniami nad pierwiastkami zmieniamy świat!

Pierwiastki to elementy budulcowe wszystkiego co istnieje na ziemi a zatem również ludzkiego ciała. Składa się ono w 2/3 z wody, która złożona jest  z wodoru i tlenu. Do budowy kości, mięśni i innych tkanek niezbędne są takie pierwiastki jak sód, wapń, magnez, potas, fosfor, siarka i chlor. Dodatkowo w naszym ciele istnieje 40 dodatkowych pierwiastków, które pomimo nieznacznego stężenia są ważne, aby stymulować funkcje naszego organizmu. Oprócz wymienionych pierwiastków funkcjonalnych ciało ludzkie tworzą składniki budulcowe takie jak białka, węglowodany i tłuszcze.

Z nich składa się struktura ciała, między innymi mięśnie i skóra.

Aby na trwałe zapewnić sobie zdrową i witalną skórę, potrzebujemy kosmetyków, które w optymalny sposób zapewnią jej wysokojakościowe substancje odżywcze i elementy budulcowe.

 

Z natury czyste.

Idea ta przyświeca marce Webecos, która od 50 lat opracowuje i wytwarza produkty pielęgnacyjne. Produkty kosmetyczne zawierające substancje roślinne, wyciągi z ziół, esencjonalne kwasy tłuszczowe, oleje roślinne, witaminy, minerały, czyste oleje eteryczne i przeciwutleniacze w stężeniu pozwalającym na uzyskanie działania terapeutycznego są w stanie zaopatrzyć skórę w niezbędne dla niej pierwiastki i stymulować jej regenerację. Zastosowane składniki aktywne pochodzą z naturalnych źródeł.

 

Elementary Skincare - to motto Webecos.

 

Linia Elementary Skincare firmy Webecos należy do holenderskiej marki kosmetycznej o bogatej tradycji oferującej godne zaufania produkty do pielęgnacji skóry.

W laboratorium Webecos każdego dnia prowadzone są badania nad innowacjami i jeszcze lepszymi formułami na rzecz pielęgnacji.

Produkcja i kontrola jakości podlega stałemu nadzorowi aptekarskiemu.

 

Przyjemne stosowanie.

Linia kosmetyków Webecos została opracowana do stosowania w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Składniki są przyjazne dla skóry i dają uczucie komfortu. Są wydajne i hipoalergiczne. Unikalne receptury i konsystencje gwarantują optymalne wchłanianie substancji czynnych.