Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing Webecos Zobacz większe

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing Webecos

81142

Nowy produkt

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing

opak. 5szt

Więcej szczegółów

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

284,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki biocelulozowej nanostrukturze te innowacyjne maski posiadają wysoką zdolność absorpcji. Włókna biocelulozowe mogą wchłaniać do 10 razy więcej wilgoci niż zwykłe maski kolagenowe. Ze względu na swoją delikatną strukturę organiczne włókna celulozy są niezmiernie elastyczne i dokładnie dopasowują się do skóry, co jeszcze bardziej poprawia efektywność zabiegu. Maska tworzy tak zwaną drugą skórę.
Bioceluloza powstaje w wyniku fermentacji mleka kokosowego, co jest naturalnym procesem, w którym uruchamiają się naturalne składniki.
Maski biocelulozowe "Ritual of Beauty" działają kojąco i nawilżająco, co sprawia, że skóra znów wygląd promieniście. Przy nakładaniu maski na skórę nakłada się ochronna membrana, dzięki czemu składniki maski są transportowane dokładnie do skóry.

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing z komórkami macierzystymi o działaniu przeciwzmarszczkowym, regenerującym i wygładzającym. Polecana dla cer suchych, dojrzałych.

Sposób użycia:
Maska biocelulozowa znajduje się między dwoma foliami ochronnymi. Usunąć folię, chwycić maskę biocelulozową kciukiem i palcem wskazującym. Nałożyć maskę biocelulozową zaczynając od czoła, wokół oczu i ułożyć ją odpowiednio w kierunku ust. Czas działania wynosi 20 minut.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing Webecos

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing Webecos

Maska biocelulozowa Ritual of Beauty anti-ageing

opak. 5szt

Produkty powiązane